WOOD Z001 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 6 x 3 m

Šírka
600 cm
Dĺžka
300 cm
Výška vjazdu
200 cm
Záhradný domček z plechu v imitácii dekoru dreva ZLATÝ DUB, pultová strecha so spádom dozadu, dvere
2 091 € s DPH
Objednať

Informácie

Záhradný domček, do ktorého sa Vám ľahko vojde záhradná technika, náradie alebo čokoľvek, čo budete chcieť zabezpečiť pred nepriaznivým počasím a zlodejmi. Vďaka dvom svetlíkom z polykarbonátu v rozmere 100 x 20 cm na zadnej stene a výklopnému hnedému plastovému oknu v rozmere 80 x 50 cm na prednej strane je vo vnútri dostatok svetla.

Rozmery záhradného domčeka: šírka 6 m; dĺžka 3 m; svetlá výška vchodu 2 m (jednokrídlové dvere); výška prednej steny 2,13 m; výška zadnej steny 1,9 m.

Oceľová konštrukcia záhradného domčeka je zváraná z uzavretých profilov (joklov) a ošetrená základnou farbou. Strecha je pultová so spádom dozadu. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - ZLATÝ DUB (nízke vodorovné ryhovanie). Na prednej 6 m stene sú umiestnené dvere v rozmere 100 x 200 cm vybavené kľučkou a zámkom FAB. Ku konštrukcii strechy je samoreznými skrutkami s pryžovou vložkou pripevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (farbu strechy je možné zmeniť).

V čom sa tento záhradný domček v dekore dreva líši od štandardých z pozinkovaného plechu, ktoré sú lacnejšie?

- záhradné domčeky v dekore dreva sú vždy vybavené plechovým lemom na rohoch stien a na streche, ktorý zakrýva konštrukciu

- majú štandardne konštrukciu z uzavretých profilov (joklov)

- plechy na stenách a dverách majú zaujímavé vodorovné ryhovanie (možnosť objednať aj zvislé ryhovanie)

- plech vyzerá aj zblízka ako skutočné drevo

Na prianie zákazníka môžeme vyrobiť akýkoľvek rozmer záhradného domčeka z plechu v imitácii dekoru dreva, konštrukciu ošetriť vrchným náterom pre zvýšenie odolnosti proti korózii, dodať dažďové odkvapy, väčšie dvere, viac okien a pod. V prípade záujmu o iný variant nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočných, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie prezeráte.

Za prípravu podkladu zodpovedá zákazník. Pre tento záhradný domček je potrebné pripraviť vodorovnú plochu a minimálne 6 veľkých dlaždíc. Ešte lepším riešením sú betónové pätky, betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.