WOOD 017 - garáž z plechu v dekore dreva 5 x 5 m

Šírka
500 cm
Dĺžka
500 cm
Výška vjazdu
190 cm
Garáž z plechu v dekore dreva OŘECH s nízkym vodorovným rebrovaním plechu na stenách a vysokým na bráne, strešná krytina z plechovej imitácie škridiel
3 227 € s DPH
Objednať

Informácie

Garáž a kôlňa v jednom! Vyzerá ako drevená, ale je plechová, čo má veľké výhody. Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v dekore dreva je úplne bezúdržbový a má výbornú životnosť. 

Rozmery garáže: šírka 5 m; dĺžka 5 m; svetlá výška vjazdu 1,9 m (výklopná brána); výška bočných stien 2,13 m; výška štítu 2,65 m.

Vľavo je 3,5 m široká garáž na osobné auto a vpravo deliacou stenou z pozinkovaného plechu oddelený priestor široký 1,5 m s vlastným vchodom (dvere 100 x 200 cm s kľučkou a zámkom FAB). Garáž je možné vyrobiť aj bez deliacej steny. V cene je započítaná oceľová konštrukcia garáže zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je garáž s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Sedlová strecha - zosilnená konštrukcia strechy (priehradový väzník). Ku konštrukcii garáže je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - Orech (nízke vodorovné rebrovanie). Brána je z plechu v dekore dreva - Orech (vysoké vodorovné rebrovanie). Strešná krytina je z plechovej imitácie škridiel vo farbe RAL 3005 Vínová červená (farbu strechy je možné zmeniť). Celok garáže je zmontovaný samoreznými skrutkami.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia teraz bez príplatku (v cene garáže)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Na želanie zákazníka je možné objednať strechu v inej farbe, dažďové odkvapy, okná, svetlíky, ošetrenie konštrukcie garáže vrchným náterom alebo konštrukciu z pozinkovaných profilov, ukotvenie. V prípade záujmu o inú konfiguráciu tejto garáže nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie práve przeráte.

Za prípravu podkaladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre túto garáž s výklopnou bránou je potrebné pripraviť si minimálne betónové pätky. Ešte lepším riešením je betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30 % z ceny. Na úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vašej novej garáže. 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.