START+ 029 - plechová trojgaráž 10 x 5 m

Šírka
1000 cm
Dĺžka
500 cm
Výška vjazdu
190 cm
Plechová garáž pre tri autá z práškovo lakovaného plechu, výklopná brána, asymetrická sedlová strecha so spádom dopredu a dozadu
6 286 € s DPH
Objednať

Informácie

Vonkajšie rozmery garáže: šírka 10 m (krajné garáže 3,5 m široké, prostredná 3 m široká); dĺžka 5 m; výška prednej a zadnej steny 2,13 m; výška štítu 2,65 m; svetlá výška vjazdu (výška prejazdu po otvorení brány) 1,9 m (výklopná brána).

Garáž pre 3 autá, ktorá je špecifická svojou asymetrickou sedlovou strechou so spádom dopredu a dozadu. Vďaka nej vyzerá jedinečne a bude pozitívne reprezentovať svojho majiteľa. Vo vnútri garáže sú 2 deliace steny. Garáž je rozdelená na 3 samostatné státia. Prostredné miesto je 3 m široké a krajné sú 3,5 m široké. Brány sú výklopné (otvárajú sa smerom hore a sú štandardne vybavené zámkom s vložkou).  

Oceľová konštrukcia garáže je zváraná z C a L profilov a je ošetrená základnou farbou. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trapézový plech T7 (steny) a T14 (strecha). Jedná sa o pozinkovaný práškovo lakovaný plech vo farbe RAL 8017 Chocolate Brown - Čokoládová hnedá, čo je najobľúbenejšia farba našich zákazníkov, ktorá výborne zapadne do prírodného prostredia Vašej záhrady. Na ilustračných fotkách je ešte pôvodné prevedenie garáže so striebornými nitmi na hnedom plechu, teraz už používame nity vo farbe plechu. Pokiaľ sa Vám páči iná farba alebo kombinácia farieb, neváhajte nás kontaktovať, garáž je možné vyrobiť aj v inom prevedení. Jednotlivé diely garáže sú k sebe primontované samoreznými skrutkami.

Na zákazníkovo želanie sme ochotní vyrobiť akýkoľvek rozmer, konštrukciu z uzavretých profilov (joklov), z pozinkovaných profilov, dodať množstvo rôznych doplnkov ako sú okná, dvere a pod. V prípade záujmu o iný variant tejto garáže nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára vyššie v záložke "Spýtajte sa nás". 

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie prezeráte.

Za prípravu podkladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre túto garáž s výklopnou bránou odporúčame pripraviť si betónovú dosku, betónový základ alebo betónové pätky.

 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.