sk - START+ 028 - plechová garáž 4 x 6 m

Šírka
400 cm
Dĺžka
600 cm
Výška vjazdu
190 cm
Plechová garáž z práškově lakovaného plechu ve velmi zdařilé barevné kombinaci, výklopná vrata, sedlová střecha
1 637 € s DPH
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Vnější rozměry garáže: šířka 4 m; délka 6 m; výška ve štítu 2,48 m; výška bočních stěn 2,13 m; světlá výška vjezdu (výška průjezdu po otevření vrat) 1,9 m (výklopna vrata).

Ocelová konstrukce garáže je svařována z C a L profilů a je ošetřena základovou barvou. Ke konstrukci je nýty upevněný trapézový plech T7 (stěny) a T14 (střecha). Jedná se o pozinkovaný práškově lakovaný plech ve velmi zdařilé kombinace dvou barev: RAL 1002 Sand Yellow - Písková (stěny, vrata) a RAL 8017 Chocolate Brown - Čokoládová hnědá (střecha). Střešní plechy nebyly pro účely fotografování přišroubovány (z toho důvodu tabule plechu na ilustračních fotkách nepřiléhají rovnoměrně ke konstrukci). Pokud se Vám líbí jiná barva nebo kombinace barev, můžete si níže v konfigurátoru objednat kteroukoliv jinou barvu dostupnou pro tuto garáž. Jednotlivé díly garáže jsou k sobě sešroubovány samořeznými šrouby. Vrata jsou výklopná (standardně vybavená zámkem s vložkou). Střecha je sedlová se zesílenou konstrukcí – příhradový vazník. Vrata jsou výklopná a výrazně tak zvyšují komfort používání této garáže. 

Tuto garáž můžete dále vylepšit níže v konfigurátoru např. přidáním plechových lemů na rozích stěn a na střeše, objednáním konstrukce z uzavřených profilů (jeklů), ošetření konstrukce vrchním nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči korozi ap. 

Barvy a odstíny na fotografiích se mohou mírně lišit od skutečných, jsou ovlivněny i nastavením Vašeho zařízení, na kterém si fotografie právě prohlížíte.

Za přípravu podloží pod garáž zodpovídá zákazník. Terén musí být vodorovný. Pro garáž s výklopnými vraty doporučujeme připravit betonové patky, betonový základ po celém obvodu nebo betonovou desku.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Brána

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu


Ak zmeníte výšku vjazdu po otvorení brány, tak sa automaticky zdvihnú tiež výšky všetkých stien garáže. Štandardná výška vjazdu je 200 cm u dvojkrídlových brán a 190 cm u výklopných brán. U niektorých typov garáží konfigurátor zatiaľ neumožňuje zmenu výšky vjazdu, v takom prípade nás môžete kontaktovať a garáž s vyšším vjazdom Vám naceníme individuálne.

 

Strecha
Typ strechy

Voľba typu strechy je len na Vás. Garáže s pultovou strechou so spádom na bok a so sedlovou strechou majú výhodu o niečo vyššieho priestoru vo vnútri garáže a väčšieho sklonu strechy oproti garážam s pultovou strechou so spádom dozadu. Do horských oblastí, kde je možné očakávať väčšie snehové zrážky, je ideálne zvoliť sedlovú strechu. Garáž s pultovou strechou so spádom na bok je možné zmontovať aj tak, aby vyšším bokom priliehala ku stene stávajúcej stavby.

Antikondenzačná úprava

Antikondenzačnú úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojovo priamo vo výrobe na vnútornú stranu trapézových strešných plechov. Jej účelom je zabrániť kvapkaniu kondenzátu do vnútorných priestorov stavby. V montovaných nezateplených garážach sa na vnútornej strane trapézových plechov z dôvodu zmien vonkajšej teploty môže tvoriť kondenzát. Ten potom kvapká dole a môže poškodiť uskladnené veci. Vďaka antikondenzačnej úprave DR!PSTOP budú veci uskladnené vo Vašej garáži v bezpečí a v suchu.

Konštrukcia

U nás máte možnost voľby. Štandardná konštrukcia z C a L profilov je vhodné riešenie pre lacnejšie garáže, ktoré majú poslúžiť ako prechodná stavba. Ak je to vo Vašich finančných možnostiach a garáž nepotrebujete len ako dočasné riešenie, ale na dlhšiu dobu, zvoľte vždy zosilnenú konštrukciui z uzavretých profilov (joklov).

Ošetrenie konštrukcie

Pre zvýšenie odolnosti oceľovej konštrukcie garáže proti korózii odporúčame objednať ošetrenie základnou farbou a vrchným náterom alebo konštrukciu zváranú z pozinkovaných profilov (zvary sú u pozinkovanej konštrukcie ošetrené zinkovým sprejom).

Plechy
Celá garáž v jednej farbe (farba: ) zmeniť


Ľavá stena (farba: ) zmeniť

Pravá stena (farba: ) zmeniť

Predná stena (farba: ) zmeniť

Zadná stena (farba: ) zmeniť

Strecha (farba: ) zmeniť

Brána (farba: ) zmeniť

Dvere (farba: ) zmeniťVšetky druhy plechov v našej ponuke sú žiarovo pozinkované. Farebné plechy sú naviac práškovo lakované (komaxit). Voľbou farebného plechu tak dostanete garáž, ktorá bude nielen oveľa lepšie vyzerať, ale navyše bude ešte odolnejšia voči kózii. Štandardne používame plechy so silou 0,40 mm (pozinkované plechy) a 0,45 mm (práškovo lakované plechy). Táto sila plechu poskytuje našim garážam najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Dvere

Typ zámku

Na ktorej stene

Dvere
Dvere (farba: ) zmeniť

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ zámku

Na ktorej stene

Dvere
Dvere (farba: ) zmeniť

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Dvere majú štandardne rozmer 100 x 200 cm (na želanie je možné vyrobiť aj iný rozmer). Sú plechové s oceľovou konštrukciou. U garáží s pultovou strechou so spádom dozadu je niekedy nutné dvere vyrobiť nižšie z dôvodu zvažujúcej sa strechy. Z konštrukčných dôvodov je potrebné v niektorých prípadoch upraviť Vami zvolené umiestnenie dverí. Ak niektorá z týchto situácií nastane, budeme Vás po obdržaní objednávky kontaktovať, aby sme spoločne našli vhodné riešenie.

Okna

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Potrebujete mať v garáži denné svetlo alebo možnosť vetrať aj pri zavretej bráne? Zvoľte niektorý variant okien a okenných otvorov, který náš konfigurátor ponúka. Garáž nikdy nie je hermeticky uzavretá. Prirodzená ventilácia je u nezateplených garáží vždy zaistená 14mm medzerami mezi strešnou krytinou z trapézového plechu T14 a oceľovou konštrukciou garáže.

Svetlíky

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Svetlík tvorí polykarbonát osadený v oceľovom ráme v stene garáže. Jedná sa o výborný doplnok v prípade, že plánujete garáž používať nielen na parkovanie auta, ale tiež ako miesto pre uskladnenie rôznych vecí alebo aj pre vykonávanie drobných opráv.Ide o lacnejšie riešenie ako plastové okno. Svetlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám cez neho do garáže nikto nevojde.

Plechové lemy

Plechové lemy (atiky) prekrývajú konštrukciu garáže na rohoch stien a na streche. Pridaním plechových lemov povýšite vzhľad Vašej garáže o úroveň vyššie. Posúďte sami. 

Odkvapy

Nenechajte drahocennú vodu len tak odtiecť. Hnedé plastové odkvapy Vám umožnia vodu zo strechy nasmerovať napr. do suda a využiť na zalievanie záhradky ap. Odkvapy tiež pomáhajú udržiavať steny garáže čisté, odvádzajú vodu, ktorá by inak pri výdatnejšom daždi prúdom stekala zo strechy a dopadala na zem v bezprostrednej blízkosti stien garáže. Umiestnenie zvodu aj jeho dĺžku si môžete zvoliť. Oboje je možné dohodnúť počas montáže garáže priamo s našimi montérmi.

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné garáž ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak garáž nebola nami ukotvená! Podklad pod garáž musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.