START 019 - plechová dvojgaráž 8 x 7 m (výška vjazdu 2,4 m)

Šírka
800 cm
Dĺžka
700 cm
Výška vjazdu
190 cm
Väčšia plechová dvojgaráž v základnom prevedení bez deliacej steny vo vnútri, pultová strecha so spádom dozadu, 2x výklopná brána
6 373 € s DPH
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Vonkajšie rozmery garáže 

Šírka: 8 m

Dĺžka : 7 m 

Výška prednej steny: 2,74 m

Výška zadnej steny: 2,4 m

Svetlá výška vjazdu: 2,4 m

Výška vo vnútri zadnej časti garáže: 2,4 m (okrem priestoru pod strešným priehradovým väzníkom, pod priehradovým väzníkom výška min. 2,05 m).

Garáž ma pultovú strechu so spádom dozadu. Na prednej stene sú dve výklopné brány (vonkajšia šírka brány 3 m, šírka prejazdu po otvorení brány 2,7 m, výška vjazdu 2,4 m).

Oceľová konštrukcia garáže je zváraná z C a L profilov a je ošetrená základnou farbou. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trapézový žiarovo pozinkovaný plech T14 (na stenách aj na streche). Jednotlivé diely sú k sebe primontované samoreznými skrutkami.

Za príplatok je možné objednať si množstvo rôznych doplnkov a variánt. Možnosti úpravy tejto garáže nájdete nižšie v konfigurátore.

Na želanie zákazníka sme ochotní vyrobiť aj iný rozmer garáže. V prípade záujmu o väčšiu garáž nás neváhajte kontaktovať cez vyššie umiestnený dotazník, telefonicky alebo e-mailom.

Za prípravu podkladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre túto garáž je potrebné pripraviť minimálne betónové pätky. Ešte lepším riešením je betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30% z ceny. Pre úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vašej novej garáže.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Antikondenzačná úprava

Antikondenzačnú úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojovo priamo vo výrobe na vnútornú stranu trapézových strešných plechov. Jej účelom je zabrániť kvapkaniu kondenzátu do vnútorných priestorov stavby. V montovaných nezateplených garážach sa na vnútornej strane trapézových plechov z dôvodu zmien vonkajšej teploty môže tvoriť kondenzát. Ten potom kvapká dole a môže poškodiť uskladnené veci. Vďaka antikondenzačnej úprave DR!PSTOP budú veci uskladnené vo Vašej garáži v bezpečí a v suchu.

Konštrukcia

U nás máte možnost voľby. Štandardná konštrukcia z C a L profilov je vhodné riešenie pre lacnejšie garáže, ktoré majú poslúžiť ako prechodná stavba. Ak je to vo Vašich finančných možnostiach a garáž nepotrebujete len ako dočasné riešenie, ale na dlhšiu dobu, zvoľte vždy zosilnenú konštrukciui z uzavretých profilov (joklov).

Ošetrenie konštrukcie

Pre zvýšenie odolnosti oceľovej konštrukcie garáže proti korózii odporúčame objednať ošetrenie základnou farbou a vrchným náterom alebo konštrukciu zváranú z pozinkovaných profilov (zvary sú u pozinkovanej konštrukcie ošetrené zinkovým sprejom).

Plechy
Celá garáž v jednej farbe (farba: ) zmeniť


Ľavá stena (farba: ) zmeniť

Pravá stena (farba: ) zmeniť

Predná stena (farba: ) zmeniť

Zadná stena (farba: ) zmeniť

Strecha (farba: ) zmeniť

Brána (farba: ) zmeniť

Dvere (farba: ) zmeniťVšetky druhy plechov v našej ponuke sú žiarovo pozinkované. Farebné plechy sú naviac práškovo lakované (komaxit). Voľbou farebného plechu tak dostanete garáž, ktorá bude nielen oveľa lepšie vyzerať, ale navyše bude ešte odolnejšia voči kózii. Štandardne používame plechy so silou 0,40 mm (pozinkované plechy) a 0,45 mm (práškovo lakované plechy). Táto sila plechu poskytuje našim garážam najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Dvere

Typ zámku

Na ktorej stene

Dvere
Dvere (farba: ) zmeniť

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ zámku

Na ktorej stene

Dvere
Dvere (farba: ) zmeniť

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Dvere majú štandardne rozmer 100 x 200 cm (na želanie je možné vyrobiť aj iný rozmer). Sú plechové s oceľovou konštrukciou. U garáží s pultovou strechou so spádom dozadu je niekedy nutné dvere vyrobiť nižšie z dôvodu zvažujúcej sa strechy. Z konštrukčných dôvodov je potrebné v niektorých prípadoch upraviť Vami zvolené umiestnenie dverí. Ak niektorá z týchto situácií nastane, budeme Vás po obdržaní objednávky kontaktovať, aby sme spoločne našli vhodné riešenie.

Okna

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Potrebujete mať v garáži denné svetlo alebo možnosť vetrať aj pri zavretej bráne? Zvoľte niektorý variant okien a okenných otvorov, který náš konfigurátor ponúka. Garáž nikdy nie je hermeticky uzavretá. Prirodzená ventilácia je u nezateplených garáží vždy zaistená 14mm medzerami mezi strešnou krytinou z trapézového plechu T14 a oceľovou konštrukciou garáže.

Svetlíky

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Svetlík tvorí polykarbonát osadený v oceľovom ráme v stene garáže. Jedná sa o výborný doplnok v prípade, že plánujete garáž používať nielen na parkovanie auta, ale tiež ako miesto pre uskladnenie rôznych vecí alebo aj pre vykonávanie drobných opráv.Ide o lacnejšie riešenie ako plastové okno. Svetlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám cez neho do garáže nikto nevojde.

Plechové lemy

Plechové lemy (atiky) prekrývajú konštrukciu garáže na rohoch stien a na streche. Pridaním plechových lemov povýšite vzhľad Vašej garáže o úroveň vyššie. Posúďte sami. 

Odkvapy

Nenechajte drahocennú vodu len tak odtiecť. Hnedé plastové odkvapy Vám umožnia vodu zo strechy nasmerovať napr. do suda a využiť na zalievanie záhradky ap. Odkvapy tiež pomáhajú udržiavať steny garáže čisté, odvádzajú vodu, ktorá by inak pri výdatnejšom daždi prúdom stekala zo strechy a dopadala na zem v bezprostrednej blízkosti stien garáže. Umiestnenie zvodu aj jeho dĺžku si môžete zvoliť. Oboje je možné dohodnúť počas montáže garáže priamo s našimi montérmi. Napadlo vás, že si necháte odkvapy namontovať napríklad neskôr dodatočne? Dodatočne je to veľmi komplikované a drahé. Odkvapy montujeme iba spolu s garážou, dodatočná montáž sa u nás objednať nedá.

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné garáž ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak garáž nebola nami ukotvená! Podklad pod garáž musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.