Voliéra - Koterec pre psa 3 x 2,5 m

Šírka
300 cm
Dĺžka
250 cm
Výška koterca
160 cm
Konfiguráciu tohto koterca v rozmeroch 3 x 2,5 m môžete upraviť podľa vlastných predstáv voľbou plných stien namiesto mreží, pridaním podlahy, otočných držiakov na misky a ďalších doplnkov.
od 667 € s DPH
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Celá konštrukcia koterca je vyrobená z pozinkovaných profilov, čo zaisťuje jej dlhú životnosť. Na zvislé nosníky sú použité L profily 35 x 35 mm, vrchné vodorovné nosníky sú tiež z L profilov 35 x 35 mm. Na vodorovné výstuhy, rám dverí a prípadne aj na rám otočných držiakov na misky sú použité U profily 30 x 25 x 30 mm. Steny sú vyplené uzavretými štvorcovými profilmi s šírkou boku 20 mm. Medzery medzi profilmi v mreži sú 80 - 95 mm (sú dané technológiou výroby). Oceľové časti sú spájané skrutkami, nitmi a zvarmi (zvary sú ošetrené zinkovým sprejom). Koterec je vybavený dverami, ktoré sú zaistené výsúvacou dverovou západkou (viď. fotky). Šírka priechodu dverami je 80 cm. Väčšiu búdu je možné do koterca umiestniť počas montáže (s premiestnením búdy je potrebná pomoc klienta a jeho ľudí), koterec Vám násldne zmontujeme okolo búdy. Strecha je so spádom dozadu v základnej verzii v prevedení z pozinkovaného plechu bez zakončenia plechovým lemom.

V základnom prevedení má koterec všetky štyri steny tvorené mrežou, vchodové dvere a strechu z pozinkovaného plechu. V konfigurátore nižšie môžete pridať podlahu, otočné držiaky na misky, zvoliť plné steny namiesto mreží, farbu strechy a koterec takto upraviť podľa Vašich predstáv. Konfigurátor Vám hneď zobrazí výslednú cenu.

Pred príchodom našich montérov je potrebné pripraviť podklad pod koterec. Plocha pod koterec musí byť vodorovná. Môže to byť napríklad betónová doska, betónové pätky a štrk či kamienky vysypané po celej ploche po úroveň pätiek, zámková alebo iná dlažba na celej ploche. Aj pod koterec s drevenou podlahou je potrebné pripraviť si vodorovnú plochu minimálne položením akejkoľvek dlažby na trávu po celej ploche pod kotercom.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Výška

Standardní výška přední stěny kotce je 160 cm, zadní stěna je vysoká 139 cm. Pro psa se jedná o zcela dostačující prostor. V reakci na přání našich zákazníků jsme však připravili možnost změnit výšku a objednat si kotec až o 40 cm vyšší. 

Typ stien
Zadná stena
Zadná stena (farba: ) zmeniť

Ľavá stena
Ľavá stena (farba: ) zmeniť

Pravá stena
Pravá stena (farba: ) zmeniť

Strecha
Strecha (farba: ) zmeniť

 

V základním provedení je střešní krytina ze žárově pozinkovaného plechu. Jedná se o trapézový plech T14 o síle 0,40 mm. Můžete však zvolit i barevný plech a výrazně přidat Vašem novému kotci na atraktivitě. Barevné plechy jsou nejen pozinkované, ale i práškově lakované (komaxit), takže jsou ještě odolnější vůči korozi. Jedná se taktéž o trapézové plechy T14 v tomto případě o síle 0,45 mm.

Lem strechy

Pro větší bezpečí každého, kdo se bude v okolí kotce pohybovat, odporučujeme objednat plechový lem střechy. Bez lemu je na střeše uchycený pouze nijak nezakončený trapézový plech, o který se lze zranit. Barva lemu je shodná s barvou sřešní krytiny, kterou si vyberete. 

Dvere
Drevená podlaha

Kotec si u nás můžete objednat s podlahou i bez. Dřevěná podlaha z prken o síle 2,5 cm zajistí Vašemu pejskovi uvnitř příjemnější prostředí než studená dlažba nebo beton. Dřevěná prkna jsou ošetřená ekologickou impregnací UNI DECOR ve světlé hnědé barvě. Podlahu tudíž není potřeba dále nijak ošetřovat, kotec můžete začít hned používat.

I pod kotec s dřevěnou podlahou je potřeba připravit vodorovnou plochu minimálně položením jakékoliv dlažby na trávu po celé ploše pod kotcem.

Držiaky na misky

Otočné držáky na misky Vám umožní pohodlné krmení psa, aniž byste museli otevírat dveře. Součástí nejsou samotné misky. Do držáků je však možné použít běžně dostupné misky.

Ukotvenie

Bezprostředně po smontování je nezbytné kotec ukotvit (uchytit) do podloží. Ukotvení můžete provézt svépomoci nebo si ho můžete objednat u nás a mít to bez starostí. Cena za ukotvení zahrnuje práci i materiál. 

Za škody způsobené silným větrem neneseme odpovědnost, pokud kotec nebyl námi ukotven! Podloží pod kotec je potřeba připravit před příjezdem našich montérů.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

Fakturační údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovací údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.